<< Přehled akcí v roce  >>


Včelař

 

 

VČELAŘ

V říjnu jsme se vydali na Jindřichohradecko na "Expedici Včelař" na statek. 

Na statku šla hrát spousta her, mimojiné i ping pong nebo biliár. Ale my jsme si jen nehráli, my jsme totiž měli i zásadní úkol, a to zachránit včelí královnu před vosami, které ji chtěly nechat zmrznout a následně včelám ukrást med. Vosy jsme přemohli fikaně, a sice vodními bombami. Naplnili jsme si balonky vodou a vosy tak eliminovali. Za odměnu jsme od královny mimojiné dostali medovník.

1) Poslední část trati, kterou jsme absolvovali, byla úzkokolejkou - dost se nám to líbilo

2) Hráli jsme hru "Útěk z gulagu", která se velmi vydařila a měla velmi dobrou atmosféru. I když někteří za celou hru pro jistotu nevyšli z úkrytu a spousta dalších neumí při otevírání dveří používat kliku.

3) Vyšlo nám hezky počasí. Bylo krásné pozdní babí léto.

A účast byla takováto: Baťková Eliška, Becková Saša, Brejcha Mahča, Hampl Kuba, Hamplová Kačka, Hrivňáková Alice, Hudson Sára, Indrová Anča, Jakoubcová Kačka, Kosíková Klára, Křelina Vítek, Lamich Dáda, Lavička Vojta, Najim Fífa, Nováčková Klára, Novák Petr, Salačová Denisa, Sandner Bruno, Stuchlík Honza, Šalamounová Olga, Šedová Adéla.,Vlasáková Bára, Volek Ota,  Volková Terka, Zbořilová Kamilka, z vedoucích Anička, Balda, Darek, Ashley, Ondra, Petich, Balíček, Wotec.

od kdy: 21.10.2011
do kdy: 23.10.2011
kde: Žďár u Nové Včelnice
s sebou:

peníze:

Vedoucí: Anička

Ostatní vedoucí: Balda

Statek, kde jsme byli ubytovaní

Jedna z nových napínavých her - Trojnožka

Hradecká úzkokolejka

Pinčes ve stodole

Zlé vosy útočí na hodnou včelu

Rozlišení družinek

Útok na vosy

Nový dopravní prostředek

Masky nasadit!

Náááástup před chalupu!

Sladká odměna

 
soubor ke stažení

  96_POZVANKA.jpg