<< Přehled akcí v roce  >>


Mikulášská I. běh

 

 

MIKULÁŠSKÁ I. BĚH

Letos byla celá Mikulášská besídka vzhůru nohama! Zpočátku jsme z toho byli lehce vykolejení, ale nakonec jsme si to moc užili. Čekala nás totiž úkolová bojovka po Praze - šli jsme z jednoho významného místa na druhé a cestou jsme plnili různé úkoly, jako třeba nafotit fotoromán, nakreslit portrét kolemjdoucího či natočit mexickou vlnu.

Když jsme všechny úkoly splnili, čekala nás nejprve první pomoc v kavárně Krásné Ztráty, kde jsme kupodivu našli Mikulášův plášť, a potom konečně pomoc druhá v základní škole v nedaleké Mikulandské ulici, kde:

1. jsme vyhnali kručení z břicha obědem

2. jsme si promítli fotky a videa z dopoledne, jakožto i z jiných akcí uplynulého roku

3. se náhle zjevil Mikuláš s čertem a andělem, kteří se ujistili, že jsme byli hodní, a zavedli nás ke stromečku, kde nás čekalo plno překvapení. Krom tradičního Táborového šumu tu bylo i cédéčko Táborůvky s oblíbenými písničkami a stolní kalendář na další rok, kde jsou vyznačeny všechny nadcházející akce. Asi jsme byli moc hodní!

Kdo všechno se zúčastnil: Izka, Ota Volek, Honza Batěk, Saša Becková, Sára, Máťa a Kuba Ebertovi, Honza Kvapil, Eliška Baťková, Matěj Kouša, Verča Vodilová, Míša Otáhal, Adéla Paruchová, Vojta Lavička, Helenka, Johanka, Dáda, Mates Paruch, Terka Volková, Kačka a Kuba Hamplovi, Petich, Síma, Anička, Jackobs, Eloun, Balíček, Jéňa, Píca, Míra.

kdy: 03.12.2011
kde:
s sebou:

peníze:

Vedoucí: Petich

Ostatní vedoucí: Anička, Síma

Živé obrazy - návštěva Mikuláše

Model, autor a výsledné dílo

Ve škole

Stromeček

Mikuláš, čert a anděl

U stromečku

Fotoromán - happy end

 
soubor ke stažení

  45_Mikulas ztratil plast.jpg