Výlet do Vyhnanic
VÝLET DO VYHNANIC
Po dlouhé době jsme se jeli společně podívat na Vyhnanickou Louku, jestli ještě pořád je tam, jak si ji ti nejstarší z nás pamatují. A opravdu - pořád tam je! Na výletě bylo celkem 12 dětí a 6 vedoucích. Hráli jsme spoustu her v lese - jen tak namátkou: na jelena, na snipera, bombu, Vietnamce a další... Ne nadarmo pamětníci akce občas říkají, že měli tu čest zúčastnit se vojenského výcviku ve Vyhnanicích.
Také jsme si rozdali poprvé odměny za celoroční účast na výletech. Mezi odměněnými byl určitě nesmrtelný klan - Ota a Terka Volkovi, dále Bruno a Blanka, Anča I. a další....
Po dobu výpravy jsme jedli hlavně vajíčka...a to stokrát jinak, jak by řekl Balda :) .... Ale abych nekecal, v neděli vařil Petíšek, a to jsme si pošmákli na rizotu.
Celkově velmi vydařená akce, díky všem za účast :)
Účast: Ota, Jára J., Vítek, Eliška, Bruno, Blanka, Anča, Zdíša, Ája, Mahony, Darek, Monča, Tomáš, Balda, Pája, Petich, Terka V.
Wotec
od kdy: 21.05.2010
do kdy: 23.05.2010
kde: Vyhanice, naše bývalé tábořiště
s sebou:
peníze: 700
Vedoucí: Balda
Ostatní vedoucí: Petich, Wotec