<< Přehled akcí v roce  >>


Prokopák

 

 

PROKOPÁK

Výlet v Praze? A v přírodě naráz? Proč ne!

Jedno takové místo nabízí Prokopské údolí, proto jsme se s kamarády rozhodli ho prozkoumat a projít se. V tom nám ale chtěla zabránit zlořečená Ingrid, zlá valkýra, která nepřenesla přes srdce, že ji historie narozdíl od jejího společníka Prokopa opomíjí a žádné údolí se po ní nejmenuje.

Loukaři si však doma připravili transparenty a svými hlasy Ingrid přemluvili a do údolí vstoupili. Tam se před její zlobou úspěšně chránili přilbami, zvládli její zákeřné úkoly (obmotat se několikrát provazem, naslepo vytvořit rovnostranný trojúhelník, vystavět obranné sochy a na závěr složit Ódu na Ingrid), čímž jí zbavili čtyř opasků. Objevila se tak nová, hodná Ingrid, která nás poslala na výborný oběd a dala nám památné lístky.

A taky:

1. Jsme si dali v hospodě smažák.

2. Cestou jsme narazili na stánek s dobrými lidmi, kteří nás pohostili teplými nápoji.

3. V rozbořeném kiosku jsme objevili spícího fousáče, který se nás ptal, co chceme k pití. Ač se to nezdálo, kiosek tak nějak podivně fungoval. My jsme si ale nic nedali.

Účast: Vincent, Matěj Skuhravý a jeho máma a jejich velký černý pes, Tomáš Gec, Majda, Zdíša, Míša Baštová, Denisa, Darek, Anča Íčko, Opča, Vítek, Otec, Pája a Sára, Jolanka, Natálka, Brouk, Kája Bartošová, Eliška Křelinová, Pája Dubišarová, Káča Gecová, Ája, Síma, Terka Ebertová

kdy: 13.03.2010
kde: Prokopské údolí
s sebou:

peníze: 150,- Kč

Vedoucí: balíček

Ostatní vedoucí: Síma

Plná sestava + fotící Majda

transparenty pomohly

Ingrid právě odepíná jeden z pásů

Ingrid nám vyhrožuje

a hodná Ingrid na závěr.

To je ten tajemný kiosek, kde někdo byl!

Cestou jsme se posilnili ve stánku u dvou ...

A ještě víc jsme se posilnili v hospůdce

 
soubor ke stažení

  91_LOUKARI-POZVANKA_PROKOPSKE_UDOLI.jpg