ZOO
VÝLET ZA ZVÍŘÁTKY
Pár dní před táborem jsme se ještě společně vydali do ZOO. Bylo hezké počasí, což je vidět i na fotkách. Nejvíc jsme se dívali nan žirafy a slony. Ale prošli jsme všechno. Třeba i proto, že jsme využili lanovku, abychom toho stihli víc. Nakonec jsme dostali pamětní listy se žirafou.
Taky se přihodilo, že se na chvilku ztratili kluci Martinovi. Pak o tom dokonce vyšel článek v Táborovém šumu:
DeZOOrientovaní
TRÓJA – Byl červen, šlo se do ZOO. Otec Míša přišel pozdě a neučesaný! Ale o něj jsme strach neměli. Ten nás přepadl, když jsme zjistili, že se ztratili kluci Martinovi. Štěpán a Filip. V té době jim bylo šestnáct. Dohromady. Tak jsme je začali hledat: Otec nadzvedával želvy, Jituna bezohledně odstrkovala slony, Peli otvíral pelikánům zobáky. Nikde nic. A pak, pointa je slabá, jsme je našli
sedět v takovém tom malém vláčku. Všichni jsme byli rádi.
Kdo tam všechno byl: Otec, Jituna, Peli, Pája, Fífa, Ája, Anča Michnová, Štěpán a Filip, Mařena, Opina, Míša B., Honza Batěk, Fany, Brouk
kdy: 20.06.2009
kde: ZOO v Troji
s sebou:
peníze:
Vedoucí:
Ostatní vedoucí: